Strona główna » POBIERANE OPŁATY

POBIERANE OPŁATY

Wszystko jest kwestią umowy pomiędzy Tobą a Pośrednikiem – także kwestia wynagrodzenia i momentu jego płatności. Ustalasz to z Pośrednikiem w trakcie omawiania warunków współpracy. Ważne jest by wybrać najbardziej odpowiadający Ci model rozliczania.

Przy podpisywaniu umowy pośrednictwa zawsze umawiamy się z klientem na stałą, konkretną kwotę, która jest naszym wynagrodzeniem za realizację umowy.  Od samego początku wiesz ile i za co płacisz – bez ukrytych kosztów, bez uszczerbku na jakości świadczonych usług.

Wysokość prowizji w naszym biurze wynosi od 1% do 2,5%. W zależności od rodzaju nieruchomości oraz stopnia skomplikowania sprawy. Czy to dużo? Sprawdźmy co za to dostajesz?

– Prowadzenie Twoich spraw przez Pośrednika;

– Pomoc przy sprawdzeniu stanu prawnego nieruchomości;

– Profesjonalnie przygotowaną i przeprowadzoną oraz dostosowaną do specyfiki Twojej nieruchomości kampanię reklamową oferty;

– Pomoc przy rozwiązywaniu wszelkich problemów związanych z przygotowaniem i przeprowadzeniem Twojej transakcji;

– Prezentację nieruchomości naprawdę zainteresowanym potencjalnym kupującym w terminie najbardziej Ci odpowiadającym;

– Obecność i pomoc Pośrednika w trakcie prezentacji Twojej nieruchomości (chyba że ustalicie inaczej),a także w trakcie negocjacji;

– Bezstresowe przygotowanie i zawieranie aktów notarialnych;

– Bezpieczeństwo Twoich interesów;

– Opiekę Pośrednika aż do przekazania kluczy.

Jest tego sporo. Trzeba mieć sporo wiedzy i poświęcić sporo czasu na załatwienie tego wszystkiego z powyższej listy.

Nasze Biuro tak formułuje umowy, by Klient płacił pełną prowizję wtedy gdy doprowadzimy do zawarcia przez niego transakcji. W praktyce oznacza to, że Klient płaci nam prowizję w tym samym momencie w którym otrzymuje pieniądze od kupującego.

Z M-House zaoszczędzisz swój czas i pieniądze.

Kontakt z Nami