Sprawdź w czym możemy Ci pomóc...

Skorzystaj z naszych usług aby szybko i bez problemu przebrnąć przez wszelkie formalności. Możemy zająć się kompleksową sprzedażą Twojej nieruchomości lub pomóc na wybranym etapie sprzedaży/kupna. To Ty decydujesz z którego rozwiązania skorzystasz. 

Sprzedaj, kup nieruchomość z M-House

- bardzo atrakcyjne warunki współpracy,
- indywidualnie wynegocjowana umowa,
- profesjonalna sesja fotograficzna,
- znajomość lokalnego rynku,
- miła i profesjonalna obsługa,
- zapewniamy pomoc i opiekę na każdym etapie sprzedaży,
- promocja oferty w największych portalach internetowych i mediach społecznościowych,
- bezpieczeństwo transakcji gwarantuje ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej wydane przez PZU.

Marketing nieruchomości z M-House

Nasz zespół jest gotowy aby zapewnić Państwu profesjonalne wsparcie oraz prowadzenie promocji przy sprzedaży nieruchomości. Zapewniamy obsługę w zakresie planowania i realizacji reklamy na Facebooku, Ads, Instagramie i największych portalach internetowych. Oferujemy cały wachlarz działań mający na celu zwiększenie pozycji oferty wśród innych ogłoszeń m.in. profesjonalne zdjęcia, wideo nieruchomości, banery, stworzenie strony www i wiele innych rozwiązań.

Obsługa spraw urzędowych

Oferujemy szeroki zakres pomocy w załatwieniu wszelkich spraw urzędowych i administracyjnych związanych z kupnem i sprzedażą nieruchomości. Wypełnienie, składanie formularzy i wniosków dotyczących m.in. wpisów w księgach wieczystych, wypisów i wyrysów z rejestrów gruntów, zaświadczeń z urzędu gminy, urzędu skarbowego, zaświadczeń zarządcy nieruchomości itp.

Jak wygląda technicznie sprzedaż nieruchomości przy współpracy z nami :

  • Pierwszym krokiem, jeśli podjąłeś decyzję o sprzedaży nieruchomości, jest telefon lub e-mail do nas i przedstawienie wstępne nieruchomości oraz oczekiwań co do ceny transakcyjnej.
  •  Jeśli Twoje oczekiwania są realne rynkowo, ustalamy warunki współpracy, podpisujemy prostą, czytelną umowę i zaczynamy pracować dla Ciebie.
  • Naszą energię i czas poświęcamy na osiąganie najwyższej możliwej ceny sprzedaży nieruchomości dla klientów zdecydowanych na sprzedaż.
  • Po podpisaniu umowy współpracy, na podstawie dokładnej analizy zebranych informacji ustalamy dokładną strategię sprzedażową. 
  • Umawiamy się na termin wykonania sesji fotograficznej, wideo.
  • Po przygotowaniu materiałów promocyjnych przedstawiamy Twoją nieruchomość klientom, którzy są potencjalnie zainteresowani podobną nieruchomością.
  •  Wystawiamy ofertę w najskuteczniejszych portalach internetowych i mediach społecznościowych. Ogłoszenia z ofertą wyróżniają się spośród innych. Zawierają wszystkie parametry nieruchomości, więc budzą zaufanie.
  •  Szanujemy czas swoich klientów. Na prezentację przyjeżdżamy tylko z konkretnymi zainteresowanymi klientami, którzy zapoznali się z nieruchomością poprzez materiały promocyjne, a także znają jej najważniejsze cechy. Dzięki temu bardzo rzadko prezentujemy nieruchomość więcej niż 3 razy i bardzo często sprzedajemy ją już pierwszemu klientowi.
  • Cały proces sprzedaży prowadzimy osobiście od początku do końca. Transakcja jest objęta ubezpieczeniem. Zapewniamy pełen komfort.

Jesteśmy dla Państwa i służymy pomocą...

Najczęściej zadawane pytania

Co warto wiedzieć?

Tak. Od obowiązku zawarcia pisemnej umowy pośrednictwa nie ma wyjątków. Jest to wymagane prawem, a określone dokładnie w Ustawie o Gospodarce Nieruchomościami. Nie podejmujemy współpracy “na oświadczenie” lub podpisanie umowy “gdy będzie już zdecydowany klient”. Jesteśmy profesjonalistami w swoim zawodzie i żeby zapewnić najwyższej jakości usługi trzymamy ściśle określone standardy.

Nie musisz, ale jest to preferowana forma współpracy. Tylko przy umowie na wyłączność możesz skorzystać z najbogatszego pakietu marketingowego. 

Wysokość wynagrodzenia określamy indywidualnie z Klientem. Zależy ono od wielu czynników takich jak rodzaj nieruchomości, poziom skomplikowania sprawy, wymagane dodatkowe usługi itp.

Nie. Swoje wynagrodzenie pobieramy dopiero w momencie doprowadzenia do transakcji.

Zgłoszenia nieruchomości na sprzedaż możesz dokonać na kilka sposobów. Najszybciej zrobisz to poprzez telefon lub e-mail. Zawsze jednak przed rozpoczęciem działań niezbędna będzie osobista wizyta agenta w mieszkaniu/domu.

M- House

ul. Gen. Zajączka 2 lok 309